Press "Enter" to skip to content

Felieton poselski: Człowieku, w swej chorej nienawiści – dokąd zmierzasz?!

Oto w ostatnich dniach:

b. polityk „Nowoczesnej” w Przemyślu Kamil Kurosz (w przeszłości uczestniczący w konferencji z Borysem Budką) w sposób bezczelny i „odważny” publicznie „nawołuje do morderstwa Kaczyńskiego”, a “pisowską zarazę należy unicestwić”, a także zaproponował “ostateczne rozwiązanie kwestii pisowskiej”;

polityk PO Cezary Tomczyk emanuje na swoim Twitterze wprost z radości, że może zaprezentować haniebną „przeróbkę” filmu „Upadek” , naśmiewający się z obrońców Gdańskiej Poczty Polskiej, wymordowanych przez niemieckich zbrodniarzy, a prezesa Kaczyńskiego porównującego do Hitlera. W kraju, który doświadczył tak wielkiej boleści i tak bardzo wycierpiał z rąk jednego z największych zbrodniarzy w dziejach świata, Hitlera.
Grzegorz Braun, jeden z liderów „Konfederacji” bezceremonialnie bajdurzy z trybuny sejmowej: „Wypuśćcie naród z kwarantanny, być może Szumowski nie zostanie powieszony na latarni”.

Waldemar Kuczyński, ekonomista, publicysta i były minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego, we wpisie na swoim Twitterze, autorytatywnie i groźnie stwierdza: „prędzej czy później wzbierze gniew ludzi i wywloką was z gabinetów, siedzib i mieszkań. I będziecie mieli szczęście, jeśli was nie powieszą. Na Placu Konstytucji”;

z kolei, jeszcze kilka tygodni temu, przewodniczący EPL Donald Tusk na oficjalnej konferencji V Festiwalu Dyplomatycznego (tak – Dyplomatycznego) im. Prof. Stefana Mellera w Białymstoku „smakował”: „odór przestępstwa, gangu i mafii, który unosi się każdego dnia nad instytucjami państwowymi w Polsce”.

I to wszystko na niespełna 6 miesięcy przed 10 rocznicą zamordowania działacza Prawa i Sprawiedliwości w łódzkiej siedzibie PiS przez Ryszarda Cybę, człowieka chorego z nienawiści do Pana Prezesa Kaczyńskiego oraz partii Prawa i Sprawiedliwości.

No cóż, “kiedy rozum śpi, budzą się potwory”

Czesław Hoc, poseł RP

Inne artykuły GłównaWięcej wpisów »