Press "Enter" to skip to content

Szczęść Boże!

Bardzo dziękuję księdzu Markowi Żejmo za dar pomysłów i zaangażowanie w rozwijaniu naszego portalu. To dzięki księdzu Markowi możemy dzisiaj wzbogacić portal o stałą rubrykę, czyli Słowo na Niedzielę.

W imieniu całego zespołu redakcyjnego i księdza proboszcza Mariana Subocza, zapraszam wszystkich Czytelników na spotkanie z jezuitą, ojcem Zygmuntem Kwiatkowskim i Syryjką Myrną Kebbeh. Msza św. z udziałem naszych gości odbędzie się 12 maja o godzinie 17.00 w kościele pw. św. Marcina przy ul. Portowej 20. Myrna zaśpiewa nam pieśni w języku aramejskim a ojciec Zygmunt przybliży sytuację chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Msza będzie połączona z modlitwą do św. Charbela i namaszczeniem czoła jego olejami.

Otrzymujemy od Czytelników wiele ciepłych i miłych opinii o portalu. To dla nas bardzo ważne. Dziękuję. Nawet padło pytanie, dlaczego na portalu nie ma żadnych reklam? Odpowiedź jest prosta: jesteśmy portalem opartym na wolontariacie, tworzonym przez zespół ludzi z pasją i rozumiejących potrzebę misji, stąd decyzja, że nasz portal jest pozbawiony reklam i możliwości komentowania. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy: piszcie do nas, przesyłajcie swoje relacje i zdjęcia z wyjazdów pielgrzymkowych, ale i nie tylko. Nasz adres e-mail:kolobrzegwiary@gmail.com

Katarzyna Pechman

Inne artykuły ArchiwumWięcej wpisów »
Mission News Theme by Compete Themes.
error: Treści chronione prawem autorskim. Kopiowanie zabronione.