Press "Enter" to skip to content

Dostąpiłam wielkiej Łaski

Moje świadectwo. Latem 2016 roku pojechałam na rekolekcje z ojcem Johnem Bashoborą. Na tych rekolekcjach przeżyłam naprawdę wielkie Cuda Ducha Świętego.
Pan Jezus w pierwszej kolejności oczyścił mi płuca. Czułam przez całą moją klatkę piersiową jakby mi ktoś powietrze pompował. Później Pan Jezus zapraszał chętnych do oddania swoich nałogów i rzucania np. papierosów pod Krzyż, więc po wahaniach w mojej głowie iść czy nie iść, bo przecież miałam problem z papierosami, podszepty złego były, po co tam pójdziesz, z jednym papierosem się nie opłaci, bo miałam już tylko jedną sztukę. Jednak walka i chęci zerwania z nałogiem trwały już u mnie bardzo długi czas. Muszę dodać, że dzień przed rekolekcjami byłam na poważnej rozmowie z Panem Jezusem. Powiedziałam mojemu Królowi: ” Ja Ciebie bardzo proszę mój Królu i Panie, zabierz mi ten nałóg, bo sama tego nie potrafię uczynić więc Cię błagam, Ty wszystko możesz, więc mnie wysłuchaj”, jeszcze była wiadomo modlitwa .I stało się, Pan Jezus wysłuchał mnie i zabrał mi ten nałóg. W lipcu tego roku minie już 3 lata od kiedy dostąpiłam tej wielkiej łaski, uzdrowienia od mojego Króla i Pana Jezusa, z tego jakże trudnego nałogu papierosów.
Na tych samych rekolekcjach poczułam delikatny dotyk kręgosłupa piersiowego, Pan Jezus zabrał mi również bolesne bóle brzucha.

Bożena Filec

Inne artykuły ArchiwumWięcej wpisów »
Mission News Theme by Compete Themes.
error: Treści chronione prawem autorskim. Kopiowanie zabronione.