Press "Enter" to skip to content

Świadectwo Dobrej Nowiny!

Wielkanocny poranek przyniesie nam jakże bardzo ważną dla nas samych wiadomość: Chrystus zmartwychwstał! I piękne echo tego wydarzenia, wciąż rozbrzmiewa w Kościele.

W imieniu swoim i księży dekanatu kołobrzeskiego , pragnę złożyć wszystkim Czytelnikom portalu Kołobrzeg Wiary życzenia, by spotkanie ze zmartwychwstałym Jezusem, dało Wam wszystkim odwagę do radosnego i ofiarnego świadczenia o tym, że On żyje w Waszych sercach. Niech Wasze świadectwo będzie Dobrą Nowiną, tam gdzie panuje jeszcze ciemność, smutek i lęk. Niech Wasza postawa wiary będzie światłem dla innych, aby podążając za Wami, mogli dostąpić nowego nieba i nowej ziemi, gdzie nareszcie wszyscy będziemy żyli, jako jedna rodzina, dzieci jednego Ojca.

Drodzy Czytelnicy!

Radujemy się zmartwychwstaniem Chrystusa, bo ono mówi nam, że nie ma w życiu człowieka sytuacji tak beznadziejnej, z której człowiek nie mógłby powstać, zmartwychwstać. Często napełnia nas smutek i lęk. Pytamy wtedy: co to będzie, jak sobie poradzimy, jak wyjdziemy z trudnej sytuacji. Dlatego życzę, by Zwycięzca śmierci, piekła i szatana każdego dnia triumfował również w naszym życiu!

Proszę więc przyjąć życzenia Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy oraz dostąpienia wszelkich łask przygotowanych przez Jezusa Zmartwychwstałego!

Ks. dziekan Janusz Rajkowski
Proboszcz parafii pw. św. Wojciecha

Inne artykuły ArchiwumWięcej wpisów »
Mission News Theme by Compete Themes.
error: Treści chronione prawem autorskim. Kopiowanie zabronione.