Press "Enter" to skip to content

Parafialne „Wypłyń na głębię”

Przed nami Niedziela Miłosierdzia Bożego, nic więc dziwnego, że w kołobrzeskiej parafii pw. Miłosierdzia Bożego będzie miał miejsce Odpust. –Będzie to już 25 odpust w naszej parafii. Chcielibyśmy, aby tegoroczny odpust był szczególny, jubileuszowy, akcentował dokonania, nasz dorobek, rozwój duchowy i wspólnotowy. – mówi Teresa Jóźwik (na zdj.)

Proboszcz ks. Leszek Karpiuk zaproponował, aby wydać okazjonalne wydawnictwo pt.”Wypłyń na głębię”, w której pokazany zostałby dotychczasowy dorobek działalności parafii w różnych obszarach. Pracą nad przygotowaniem materiałów, zdjęciami, redakcją całości zajęła się Teresa Jóźwik, która od początku istnienia tej parafii pisze jej kronikę. Szatą graficzną i wydaniem tej pracy zajęło się z kolei znane kołobrzeskie Wydawnictwo Kamera.

– Wierzymy, że nasza publikacja dotrze do wszystkich rodzin naszej parafii.

W najbliższą niedzielę będziemy ją rozprowadzać wśród naszych parafian. Ponadto zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej „25 lat z życia parafii Miłosierdzia Bożego”.- mówi autorka Teresa Jóźwik.

Msza św. odpustowa odbędzie w niedzielę o godz. 11.30. a o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

Inne artykuły GłównaWięcej wpisów »