Press "Enter" to skip to content

Ekipa Arłukowicza pokonana!

Trzeba powiedzieć, że wielkie emocje towarzyszyły wyścigowi osady Kołobrzeg Wiary z drużyną Bartek Team, której liderem był poseł PO Bartosz Arłukowicz, w ramach wyścigów Smoczych Łodzi jakie odbyły się w sobotę na rzece Parsęcie. Do zawodów zgłosiło się łącznie 26 drużyn. W skład naszej drużyny w tym roku weszli: o. Krzysztof Bartczak (z parafii franciszkańskiej), ks. Adam Fulara (z parafii św. Marcina), Krzysztof Sokolnicki, Ryszard Czepulonis, Jan Tofil, Jacek Kalinowski, Rafał Pawlikowski, Maciej Bejnarowicz, Wojciech Buszka, Jakub Czepulonis, Mariusz Landowski, Mirosław Kupicha, Piotr Leszman, Piotr Majzer, Daniel Grajczak, Wojtek Czepulonis, Sylwia Światoszek, Krzysztof Romańczuk, Katarzyna Romańczuk . Kierownikiem drużyny był Jacek Pechman, a opiekunem duchowym ks. dr Marek Żejmo.

Nasza drużyna płynęła w trzeciej parze. Mimo trochę wolnego startu i oddania prowadzenia drużynie posła Arłukowicza, w połowie dystansu osada Kołobrzeg Wiary zaczęła przechodzić na właściwy rytm wiosłowania co przyniosło skuteczny finisz na mecie i zdecydowane zwycięstwo w swoim biegu.Doświadczyliśmy pięknych emocji. Już sam fakt, że w naszej drużynie popłynęli o. Krzysztof ( i to w habicie) oraz ks. Adam musiał robić wrażenie. Ważna dla nas była chwila wyciszenia czyli modlitwa jaką odmówiliśmy przed wyścigiem. Osiągnęliśmy łączny czas 1:47, 72 co jest lepszym czasem od zeszłorocznego. Wówczas mieliśmy 1:49,34. Zatem jest moc i są rezerwy – przyznał Jacek Pechman.

Uzyskany rezultat w zwycięskim biegu z drużyną posła Arłukowicza dał nam łącznie 13 miejsce w całych zawodach.

Inne artykuły GłównaWięcej wpisów »