Press "Enter" to skip to content

Ks. prof. Dariusz Oko: duchowi dziedzice marksizmu znowu chcą mordować w Polsce księży

Ks. prof. Dariusz Oko skomentował tragedię do jakiej doszło w poniedziałek w obrębie kościoła pw. Najświętszej Marii Panny we Wrocławiu, gdzie 57-letni mężczyzna ugodził nożem księdza. Ranny kapłan został przewieziony do szpitala. Udało się uratować mu życie.

Według ks. Oko jest to znak, że do Polski znowu wracają czasy zabijania księży. – Od 15 lat staram się bronić Polskę i Kościół przed inwazją gender ideologii, neobolszewizmu, homoideologii, która jest sercem genderyzmu, w związku z tym grożono mi wszystkim możliwym, także zabójstwem – to robią geje – ocenił.

 – W Polsce jest taki stan, że znowu zabija się księży. Wydawało się, że ze śmiercią księdza Popiełuszki, zabiciem trzech księży „na pożegnanie” przez komunę (ks. Sylwestra Zycha, ks. Stanisława Suchowolca, ks. ks. Stefana Niedzielaka) – te czasy minęły, ale nie, wracają znowu. Znowu chce się mordować księży, bo ci ideologowie genderyzmu, ateiści, są duchowymi dziedzicami marksistów, komunistów, którzy masowo mordowali ludzi. (…) W Polsce, Hiszpanii i Rosji komuniści, ateiści, marksiści i bolszewicy zamordowali ponad 100 tys. księży. Obecnie ich dziedzice z podobna nienawiścią odnoszą się do księży – podkreślił kapłan.

 Źródło: radiomaryja.pl
TK/Pch24.pl/

Inne artykuły ArchiwumWięcej wpisów »
Mission News Theme by Compete Themes.
error: Treści chronione prawem autorskim. Kopiowanie zabronione.