Press "Enter" to skip to content

Podróż do Jezusa w Świebodzinie

Akcja Katolicka działająca przy kołobrzeskiej bazylice, po pielgrzymce do Domacyna zaprasza na kolejny, również jednodniowy wyjazd. Tym razem nieco dalej – do Świebodzina, gdzie znajduje się jedna z najwyższych  na świecie figur Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (na zdj.). Trasa pielgrzymki będzie wiodła przez Rokitno i Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej oraz Gościkowo – Paradyż ze starym opactwem cystersów, gdzie mieści się Wyższe Seminarium Duchowne diecezji zielonogórsko – gorzowskiej. 

– Ta krótka, jednodniowa pielgrzymka jest idealną propozycją dla tych, którzy z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na długą podróż, a chcieliby chociaż na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Będziemy przemieszczać się głównie wygodnymi, ekspresowymi drogami, więc mimo wielu kilometrów cała wyprawa nie będzie zbyt uciążliwa i męcząca. Pielgrzymka, to okazja, by w trochę inny , duchowy sposób odpocząć i nabrać sił, okazja by zawiązać nowe znajomości, by razem pomodlić się, porozmawiać, czy pośpiewać. Każdy wyjazd jest dobrym sposobem do integracji i do lepszego poznania się we wspólnocie. Zapraszamy więc wszystkich chętnych parafian, ale i innych kołobrzeżan, a nawet wypoczywających w naszym mieście gości – powiedziała naszemu portalowi Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. 

Termin pielgrzymki – 24 lipca (środa), wyjazd o godzinie 5.00 z przystanku autobusowego przy ul. Rzecznej. Koszt – 100 zł., a wszelkie informacje i zapisy – u p. Katarzyny, tel. 606 376 618.

Inne artykuły GłównaWięcej wpisów »
Mission News Theme by Compete Themes.
error: Treści chronione prawem autorskim. Kopiowanie zabronione.