Press "Enter" to skip to content

Zdobyli Zakopane czyli “Siewcy Lednicy z Kołobrzegu”

Parafia pw. św. Wojciecha zorganizowała kolonię letnią dla dzieci w Zakopanem. Rozpoczęła się ona tuż po Bożym Ciele, w piątek – 21 czerwca. Grupa 42 osób – pod opieką siostry Teresy – przebywała w stolicy Tatr przez dziesięć dni. Była to okazja do zdobywania górskich szczytów (np. Nosal), podziwiania krajobrazów (np. Dolina Kościeliska), uczestniczenia w rozmaitych atrakcjach (np. park linowy, kino, Muzeum Tatrzańskie) i poznawania Zakopanego (np. skocznia narciarska, Krzeptówki i Krupówki) oraz Krakowa (Stary Rynek). 
Kolonia została zorganizowana pod hasłem “Siewcy Lednicy z Kołobrzegu”. Stąd każdego dnia dzieci uczestniczyły w spotkaniach formacyjnych, opartych na pieśniach śpiewanych podczas Spotkań Młodych na Polach Lednickich. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem dzieci, co pokazywały w przepięknym śpiewie i tańcach. Ponadto każdego dnia uczestnicy kolonii brali udział we Mszy św. 
Czas kolonii, chociaż zbiegł się z dużymi upałami, był jednak dobrą okazją do wypoczynku i dobrej zabawy dla dzieci. (sw)

Inne artykuły GłównaWięcej wpisów »
Mission News Theme by Compete Themes.
error: Treści chronione prawem autorskim. Kopiowanie zabronione.