Press "Enter" to skip to content

Nowa galeria zdjęć ze ślubów wieczystych kołobrzeskiej mniszki

Jak już pisaliśmy, w niedzielę odbyły się w przyklasztornym kościele pw. św. Ottona w Słupsku śluby wieczyste mniszki klauzurowej s. M. Teresy od Jezusa Królującego w Boskiej Eucharystii z kołobrzeskiej parafii katedralnej.

– Z całego serca dziękuję wszystkim Przyjaciołom i znajomym, nie tylko z Kołobrzegu, za piękny dar spotkania, modlitwy i radości przy uroczystości ślubów wieczystych naszej córki, s. Teresy. Dziękuję ks. dr Andrzejowi Pawłowskiemu, proboszczowi parafii katedralnej za zorganizowanie autokaru dla kołobrzeżan chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu a Kasi Paciorkowskiej za koordynację wszelkich spraw z tym związanych.Dziękuję Krzysztofowi Uklei i członkom Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Metanoia” za słodkie wsparcie klasztoru. Dziękuję Paniom: Agnieszce, Dorocie i Katarzynie za ubogacenie uroczystości pięknymi piosenkami. Dziękuję członkom Akcji Katolickiej za obecność- naprawdę wszystkim z serca, wraz z mężem, dziękuję! – mówi Katarzyna Pechman.

Na prośbę Czytelników portalu publikujemy dodatkowe zdjęcia z uroczystości złożenia ślubów wieczystych przez s. M.Teresę, których autorem jest Jerzy Błażyński.

« 1 z 2 »
Inne artykuły GłównaWięcej wpisów »
Mission News Theme by Compete Themes.
error: Treści chronione prawem autorskim. Kopiowanie zabronione.