Press "Enter" to skip to content

Aniołki i święci pięknie bawili się na swoich balach

Żaden katolik nie ma wątpliwości, że halloween to zwyczaj, obcy naszej kulturze, tradycji i wierze. Zamiast straszyć powinniśmy świętować ze świętymi. I tak właśnie było w kołobrzeskich parafiach.

Siostra Zacharia, felicjanka z parafii konkatedralnej zorganizowała 31 października br. już po raz trzeci Parafialny Bal Wszystkich Świętych. Rozpoczął się on Mszą św. o godz. 17.00, po niej odbyło się barwne przejście do auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich, gdzie s. Zacharia i ks. Łukasz Kwiatkowski, z pomocą rodziców, zabawiali dzieci w rytm wesołych melodii i organizowali wspólne zabawy.

Organizatorzy III Parafialnego Balu Wszystkich Świętych dziękują Dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich za wszelką pomoc w zorganizowaniu balu. Ponadto dziękują pracownikom szkoły i uczniom, Siostrom Felicjankom, w tym s. Zacharii i s. Katarzynie, rodzicom, dzieciom, katechetom i wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego pięknego wydarzenia: Państwu Michalskim za watę cukrową, Jakubowi Tchórzowi za oprawę muzyczną, p. Pawłowi Wyszyńskiemu i p. Piotrowi Mierzwie – za Dekoracje Balonowe, p. Marcie Herbowskiej za prowadzenie tańców.

Podobny bal odbył się 31 października o godz.16.00 w Szkole Podstawowej nr 6 zorganizowany przez parafię pw.św.Wojciecha. Tutaj, pod opieką ks. Stanisława Wiechowskiego, Aniołki i święci też pięknie bawili się.

Na zdjęciach Jerzego Błażyńskiego od numeru 1 do 22 widzimy bal konkatedralny, a na zdjęciach ks. Stanisława Wiechowskiego od numeru 23 do 29 bal parafialny św. Wojciecha.

« 1 z 2 »
Inne artykuły GłównaWięcej wpisów »
Mission News Theme by Compete Themes.
error: Treści chronione prawem autorskim. Kopiowanie zabronione.