Press "Enter" to skip to content

Wierni Tradycji Łacińskiej na Jasnej Górze

Zapraszamy kołobrzeżan, chociaż nie tylko, do udziału w ciekawej pielgrzymce. W dniach 22-23 listopada odbędzie się XIV Ogólnopolska Pielgrzymka Wiernych Tradycji Łacińskiej na Jasną Górę – Tradiclaromontana2019.

W programie pielgrzymki m.in. Msze Święte w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w kaplicy Cudownego Obrazu oraz w Bazylice Jasnogórskiej, tradycyjne nabożeństwa, konferencje duchowe i spotkanie formacyjne. Zwieńczeniem pielgrzymki będzie Akt Zawierzenia Tradycji Łacińskiej.

W pielgrzymce można wziąć udział;w grupie zorganizowanej lub indywidualnie a także duchowo.

Wszyscy pielgrzymi proszeni są o zapisanie swojego udziału. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem formularza na stronie internetowej pielgrzymki, w pierwszej turze do dnia 11 listopada 2019 r. Osoby starsze mające problemy z obsługą internetu w drodze wyjątku mogą się zapisać telefonicznie.

Pielgrzymom w grupach zorganizowanych zapewniony jest przejazd autokarowy, ubezpieczenie oraz nocleg. Przewidywany łączny koszt udziału grupie zorganizowanej dla wiernych z naszego miasta (transport + nocleg i ubezpieczenie + koszty organizacyjne) wynosi 210 zł.

Wszelkie szczegółowe informacje o pielgrzymce podano na stronie internetowej pielgrzymki – www.tradiclaromontana.pl tel. (34) 341-00-21

Inne artykuły GłównaWięcej wpisów »
Mission News Theme by Compete Themes.
error: Treści chronione prawem autorskim. Kopiowanie zabronione.