Press "Enter" to skip to content

Lekcja dla naszych samorządowców: prezydent Siemianowic Śląskich będzie w Kołobrzegu mówił o swoim zawierzeniu Matce Boskiej!

Portal „Kołobrzeg Wiary” i stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna wraz z Odnową w Duchu Świętym „Metanoia” i Akcją Katolicką mają zaszczyt zaprosić na spotkanie z prezydentem Siemianowic Śląskich, Rafałem Piechą (na zdj.), który zawierzył miasto Matce Boskiej. Eucharystia i świadectwo zawierzenia będzie miało miejsce w kościele rektoralnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Katedralnej (tzw. Mały kościółek nad rzeką) w poniedziałek 20 stycznia o godz. 18.00.

-Jako młody chłopak nie lubiłem czytać książek. Dopiero w wieku 20 lat zbliżyłem się do literatury, zacząłem czytać książki na faktach. Czytałem literaturę katolicką i natrafiłem na książki mówiące o zawierzeniu się Niepokalanej. Gdzieś rodziło się to pragnienie oddania wszystkiego Jej. Samo zawierzenie się Maryi to jest pierwszy akt, ale za tym musi iść życie i wypełnianie próśb Matki Bożej. Wielką siłą jest modlitwa i jeśli to zrozumiemy, to wierzę, że nasze życie będzie się zmieniać – przyznaje pan prezydent. Więcej usłyszymy zapewne na spotkaniu, na które serdecznie zapraszamy. (jp)

fot. Wojciech Mateusiak

Inne artykuły GłównaWięcej wpisów »